Načítání aplikace.
Prosím o chvilku strpení.

Srovnáváme povinné ručení a havarijní pojištění od zavedených pojišťoven

Proč porovnávat povinné ručení?

V cenách povinného ručení jsou velké rozdíly, proto se vyplatí porovnat si povinné ručení a zvolit nejvýhodnější nabídku. SROVNÁVAČ.CZ Vám zajistí přesně takové povinné ručení, o jaké máte zájem. Nejvýhodnější pojištění nemusí pro každého znamenat nejlevnější povinné ručení.

Porovnání povinného ručení ovlivňuje několik faktorů. Na prvním místě je pro mnoho řidičů při srovnání povinného ručení cena a výše pojistného plnění.

Dále mohou být rozhodující různá připojištění, nabízená v rámci povinného ručení i zdarma, či nabídka asistenčních služeb.

Kalkulačka povinného ručení

Naše unikátní kalkulačka povinného ručení Vám přináší možnost si během chvíle porovnat cenu povinného ručení, kterou zaplatíte za pojištění vozidla u jednotlivých pojišťoven. Naše ceny jsou finální, nečeká Vás žádné nemilé překvapení. Ve výpočtu povinného ručení jsou zahrnuty dostupné slevy a akční nabídky, které různé pojišťovny aktuálně nabízejí.

Srovnání sazeb povinného ručení

Vyplňte základní údaje do naší kalkulačky sazeb povinného ručení a objeví se tabulka s přehledem a srovnáním cen povinného ručení.

Cena povinného ručení je obvykle to nejdůležitější kritérium, podle kterého se řidiči rozhodují při porovnání povinného ručení. Další důležitý parametr je limit pojistného plnění - tedy maximální částka, kterou pojišťovna při pojistné události vyplatí za škody na majetku anebo škody na zdraví. Pokud zvažujete i nějaké připojištění (pojištění čelního skla, připojištění asistenčních služeb apod.), jejich ceny a podrobné informace naleznete rovněž v naší kalkulačce. Srovnání připojištění k povinnému ručení, jako je střet se zvěří, připojištění živelných škod, připojištění skel u vozidla a mnohá další můžete sjednat přímo v online kalkulačce SROVNÁVAČ.CZ.